Płock, 04.10.2017r.

Na potrzeby szacowania wartości zamówienia Doradztwo Personalne SET Sztomberska-Ejdys Teresa Centrum Pomocy Psychologicznej z siedzibą w 09-400 Płock, ul. Małachowskiego 6 zwraca się z prośbą o wycenę usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu w Płocku podstawowego kursu kucharskiego z elementami kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.                                                                   

Program kursu powinien obejmować: organizacja placówki gastronomicznej, terminologia w gastronomii, procesy technologiczne stosowane w produkcji żywności i ich zastosowanie w praktyce, sporządzanie potraw z warzyw i owoców, z mięsa, wywarów, zup i sosów, z jaj i przetworów mlecznych, kasz i mąki, zakąsek, deserów, elementy kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Dodatkowe informacje:

– kurs skierowany dla grupy 10 osób

– w wymiarze 90 godzin / 13 dni kursu (6-8 godzin dziennie) + 1 dzień na egzamin,

– zajęcia będą się odbywały w dni robocze, przedział czasowy między 8.00 – 20.00

– planowany termin przeprowadzenia kursu: grudzień 2017 / styczeń  2018r

Prosimy o wycenę usługi poprzez podanie Ceny brutto za zorganizowanie i przeprowadzenie podstawowego kursu kucharskiego z elementami kuchni wegetariańskiej i wegańskiej w przeliczeniu na 1 osobę.

Wycena powinna zawierać wszystkie koszty związane z organizacja i przeprowadzeniem kursu: wynajem Sali, zatrudnienie trenera/ów, materiały szkoleniowe, itd.

Wycenę należy przesłać mailem na adres: rekrutacje@setdoradztwo.pl.