Informacje ogólne

Miejsce
Płock i okolice
Opis stanowiska
  • samodzielna praca przy tworzeniu nowych opakowań, które będą spełniały wymagania związane z recyklingiem i zrównoważonym rozwojem, a równocześnie uwzględnieniem wymagań branżowych, istniejącego parku maszynowego oraz konsumentów;
  •  definiowanie materiałów, konstrukcji i specyfikacji opakowaniowych przy współpracy z producentami maszyn, opakowań oraz działem technicznym i zakupów
  • analiza, optymalizacja i harmonizacja istniejących rozwiązań w zakresie opakowań oraz procesu pakowania;
  •  śledzenie oraz wdrażanie wymaganych standardów jakościowych w zakresie opakowań terminowa realizacja zadań w ramach zleconych projektów;
  • nadzór oraz aktualizacja bazy specyfikacji opakowań;
  • uczestnictwo w projektach zakładowych oraz Grupy dążących do optymalizacji kosztów; procesów oraz ograniczania negatywnego wpływu na środowisko.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne - ukończenie kierunków: Inżynieria Materiałowa; Materiałoznawstwo, Inżynieria Opakowaniowa będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – rozwój opakowań w firmie produkcyjnej (przemysł opakowaniowy lub FMCG);
  • znajomość czytania rysunków technicznych, znajomość programów komputerowych do projektowania;
  • praktyczna znajomość rynku opakowaniowego;
  •  dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole, a także ustrukturyzowany i zorientowany na rozwiązania i niezależny sposób pracy;
  • gotowość do podróży służbowych – krajowych oraz zagranicznych.
Oferujemy
  • zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  umowę o pracę.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

CV (wymagane)