Informacje ogólne

Miejsce
Płock
Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, Producenta innowacyjnych rozwiązań w budownictwie kontenerowym i modułowym aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży na rynki zagraniczne

Do głównych zadań na w/w stanowisku będzie należało:

wsparcie sprzedaży na rynki zagraniczne poprzez m.in.
  • Przygotowanie i składanie ofert, uzgadnianie treści umów
  • Obsługę dokumentową procesów handlowych.
  • Przyjmowanie nowych zamówień,
  • Koordynowanie procesów związanych z eksportem.
  • Śledzenie i opieka podczas całego procesu trwania zamówienia
  • Bieżąca współpraca z innymi obszarami merytorycznymi firmy w celu bardzo dobrej realizacji zamówienia
  • Inne zadania związane z procesami wsparcia sprzedaży
  • Obsługa reklamacji

Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem zagranicznym.
  • Dobra znajomość j. niemieckiego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z handlem (minimum 3 rok w tym zagranicznym min.1 rok).
  • Mile widziane doświadczenia w logistyce
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość obsługi Ms Office (Excel, Word)
  • Gotowość do relokacji
Oferujemy
  •  Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  Przyjazną atmosferę pracy.
  •  Niezbędne narzędzia pracy,
  •  Samodzielne stanowisko
  •  Możliwość rozwoju zawodowego i wymiany doświadczeń
  •   Wsparcie merytoryczne i pełne wdrożenie w obowiązki
  • Długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w firmie nastawionej na nowoczesne technologie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w aplikacji o pracę przez Doradztwo Personalne SET, na potrzeby realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych". Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

CV (wymagane)