Informacje ogólne

Miejsce
Płock
Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, Producenta innowacyjnych rozwiązań w budownictwie kontenerowym i modułowym aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży na rynki zagraniczne

Do głównych zadań na w/w stanowisku będzie należało:

Sprzedaż Naszych produktów na wskazane rynki zagraniczne poprzez m.in.:
  •      Prezentację produktów firmy
  •      Wprowadzanie na rynek nowych produktów.
  •       Pozyskiwanie i współpraca z klientami zagranicznymi, budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych.
  •       Utrzymywanie relacji handlowych z istniejącymi klientami.
  •       Uczestnictwo w targach branżowych (wyjazdy również zagraniczne).
  •       Negocjacje warunków sprzedaży i umów
  •       Aktywne monitorowanie branży i pod katem oczekiwań klientów i nowości w celu dopasowanie Naszej oferty handlowej
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem zagranicznym.
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z handlem (minimum 3 rok w tym zagranicznym min.1 rok).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość obsługi Ms Office (Excel, Word)
  • Gotowość do relokacji

Oferujemy

  •   Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •    Atrakcyjne wynagrodzenie,
  •    Przyjazną atmosferę pracy,
  •   Długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •   Samodzielne stanowisko,
  •     Niezbędne narzędzia pracy
  •     Możliwość rozwoju zawodowego i wymiany doświadczeń
  •     Wsparcie merytoryczne i pełne wdrożenie w obowiązki
  •     Pracę w firmie nastawionej na nowoczesne technologie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w aplikacji o pracę przez Doradztwo Personalne SET, na potrzeby realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych".. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

CV (wymagane)