Informacje ogólne

Miejsce
Płock
Opis stanowiska
Dla naszego klienta poszukujemy operatorów/ kierowców wózka widłowego z uprawnieniami UDT do pracy na terenie miasta Płocka.
Wymagania
  • doświadczenie w pracy jako operator/kierowca wózka widłowego w halach i magazynach wysokiego składowania min.1 rok
  • obsługa komputera/smartfona
Oferujemy
- zatrudnienie w prestiżowej firmie w Płocku - dostęp do najnowszych technologii - odzież roboczą - terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę  - pracę na hali produkcyjnej w systemie dwuzmianowym  
  Prosimy o przesyłanie CV z aktualnie obowiązującą klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail: rekrutacje@setdoradztwo.pl   w temacie wpisując nazwę stanowiska lub kontakt telefoniczny 24 262 03 35 lub 603 610 688.   Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))." Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Doradztwo Personalne SET Sztomberska-Ejdys Teresa z siedzibą w Płocku, ul. Małachowskiego 6. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacji na wybrane stanowisko, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Doradztwa Personalnego SET) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Doradztwa Personalnego SET drogą elektroniczną, listowną bądź osobiście. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

CV (wymagane)