O firmie

Pomagamy osiągnąć sukces firmom zorientowanym
na zmiany oraz ludziom dążącym do rozwoju.

Misja i historia

Firma istnieje na rynku od listopada 1998 r. Założycielką jest Teresa Sztomberska – Ejdys, uznana psycholog i pedagog, a także wykładowca oraz trener z wieloletnim doświadczeniem.

Już ponad 15 lat dostarczamy naszym klientom nowoczesne rozwiązania wspierające Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Doradztwo Personalne SET pomaga dostosować działalność przedsiębiorstw w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi do szybkich zmian zachodzących w otoczeniu. Wyniki przeprowadzanych przez nas badań w firmach i sugestie naszych konsultantów, znacznie ułatwiają zarządzanie organizacją. Efektem takich działań jest uzyskanie zdecydowanej przewagi na rynku nad konkurencją.

Współczesny globalny rynek stawia przed kadrą zarządzającą nowe wyzwania. Każdy przedsiębiorca chce zapewnić swojej firmie sprawne funkcjonowanie i nadążający, za coraz bardziej wymagającym klientem, poziom.

Menadżerowie mają już świadomość, że najważniejszym elementem rozwoju każdej firmy są dobrzy pracownicy. Znalezienie ich nie jest łatwe, a zmotywowanie do najlepszej pracy jeszcze trudniejsze.

W latach 2010-2012 zorganizowaliśmy projekt „Wykwalifikowane kadry dla Mazowsza”. Był to program obejmujący szkolenia i kursy realizowane w czterech obszarach: szkolenia interpersonalne i menadżerskie, kursy komputerowe, językowe oraz zawodowe przy wsparciu doradztwa zawodowego. W 2012 roku wzięliśmy udział w realizacji Projektu ,,Zielony Potencjał subregionu płockiego szansą rozwoju rynku pracy”.


Nasz zespół

Kadra Doradztwa Personalnego SET to specjaliści w swoich dziedzinach. Interdyscyplinarny zespół psychologów, socjologów oraz specjalistów zarządzania i marketingu doskonale orientuje się, jakie potrzeby mają pracodawcy i jak doradzać, aby osiągnęli oni wyznaczone cele.

 • Teresa Sztomberska – Ejdys

  Pomysłodawca i właściciel firmy Doradztwo Personalne SET.

  Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Psychologii i Pedagogiki. Ukończyła Szkołę Trenerów organizowaną przez Pracownię Szkolenia Umiejętności Psychologicznych, podyplomowe studia z Coachingu oraz z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi – Eurodoradca.

   

 • 000

  Wiesław Ejdys

  Posiada wieloletnie doświadczenie jako manager, członek zarządów i rad nadzorczych spółek dystrybucyjnych. Trener i coach z obszarów sprzedaży i zarządzania personelem. Ukończył studia wyższe z zakresu logistyki oraz studia podyplomowe z zarządzania i socjologii.

   

   

   

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Efektywnie pracujemy na sukces naszych klientów. Stosujemy najnowocześniejsze narzędzia i technologie służące zarządzaniu kapitałem ludzkim. Czynimy to z prawdziwym entuzjazmem czerpiąc korzyści przede wszystkim z zadowolenia naszych Klientów i ich sukcesów odnoszonych na rynku.

Ceryfikaty i wpisy

 • Certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru agencji zatrudnienia jako Agencja Doradztwa Personalnego

   

 •  

   

  Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia

 • Certyfikat o dokonaniu wpisu instytucji szkoleniowej do rejestru instytucji szkoleniowych

Nasi klienci

cnhjurajskagemiuspeklimarexdrob medicaasfaltorlenbimtorfarmjurajskanovolpsssokpolstovittadmaradlerenteloagpressriber

Kariera / Praca w Doradztwo Personalne SET

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Napisz do nas na e-mail: rekrutacje@setdoradztwo.pl