Informacje ogólne

Miejsce
Niemcy
Opis stanowiska
Dla naszego Klienta, jednej z niemieckich firm, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik samochodowy / wulkanizator
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanik samochodowy;
  • Umiejętność obsługi wyważarki, wymiany opon, felg
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze mechaniki / wulkanizacji
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dieta + nadgodziny)
  • Zakwaterowanie
  • Opiekę oraz wsparcie koordynatora w Niemczech
  • Umowa na niemieckich warunkach (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z kopią dokumentów potwierdzających wykształcenie o kierunku mechanika samochodowego na adres mailowy sekretariat@setdoradztwo.pl z dopiskiem „Mechanik samochodowy - Niemcy” lub kontakt pod numerem tel. (24) 262 03 35.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

CV (wymagane)